Hotel 3* Gdańsk lotnisko – działka z pozwoleniem

Gdańsk,


Powierzchnia budynku: 2351 m2
Powierzchnia działki: 5300 m2
Liczba pokoi: 73


Cena: do negocjacji

Zainteresowany?

Zadzwoń lub napisz
do mnie:

+48 501 300 091 grzegorz.wieczorek@iwh.com.pl Grzegorz
Wieczorek

Poszukiwany współinwestor lub dzierżawca działki przeznaczonej pod budowę hotelu.

Atutem inwestycji jest wydane pozwolenie na budowę hotelu z 73 pokojami i 151 miejscami noclegowymi oraz dogodna lokalizacja, dobrze skomunikowana z centrum Gdańska i całym Trójmiastem (dojazd Pomorską Koleją Metropolitalną, ZTM Gdańsk oraz taksówką). Inwestycja zlokalizowana jest w pobliżu Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

Informacje o okolicy inwestycji:

Rozbudowa Portu Lotnicznego Gdańsk im. Lecha Wałęsy

Sąsiadujący z inwestycją Port Lotniczy Gdańsk obsługuje rocznie około 5 mln pasażerów. W związku ze stałym, dynamicznym wzrostem ruchu lotniczego, terminal pasażerski T2 ma niebawem zostać rozbudowany o dodatkowy pirs. Planowany termin realizacji rozbudowy to jesień 2021 roku.  Lotnisko, na którym obecnie rocznie odbywa się 46,5 tys. operacji lotniczych, przewiduje ich podwojenie do 2035 roku. W tej samej perspektywie czasowej ma się również podwoić liczba pasażerów korzystających z usług gdańskiego lotniska. Inwestycja ma poprawić przepustowość gdańskiego lotniska i zwiększyć komfort pasażerów.

Okoliczne firmy i insytucje

  • BCB Business Park
  • Intel Technology Poland Sp. z o.o.
  • Bibus Menos Sp. z o.o.
  • Esotiq & Henderson S.A.
  • Scandinavian Express Poland Sp. z o.o.
  • Klima-Therm Sp. z o.o. Gdańsk
  • Monat Sp. z o.o.
  • Straż Graniczna, Morski Oddział

Informacje o regionie:

Województwo Pomorskie zajęło czwarte miejsce w 2017 roku wśród europejskich najbardziej efektywnie rozwijających się dużych regionów w Europie. Pomorze z Gdańskiem zostało sklasyfikowane na drugim, za Londynem, miejscu pod względem wzrostu zatrudnienia (19%) w okresie 2011-2016. Porty w Gdyni i Gdańsku przyczyniają się do rozwoju wymiany handlowej w regionie i odpowiadają za ponad 60% obsługiwanych w ruchu międzynarodowym ładunków skonteneryzowanych.

 

Kontakt

Katowice, Francuska 34

tel. +48 32 251 49 17
e-mail: kontakt@iwh.com.pl