Domki w Szczyrku na sprzedaż

Szczyrk,


Ilość domków 9


  • Aneks kuchenny
  • Parking

Cena: do negocjacji

Zainteresowany?

Zadzwoń lub napisz
do mnie:

+48 32 251 49 17 marcin.glab@iwh.com.pl Marcin
Głąb

Poszukiwany inwestor dla budowy kompleksu domków w Szczyrku.

Informacje o okolicy inwestycji:

Nieruchomość znajduje się w malowniczym Parku Krajobrazowym Beskidu Śląskiego. Położona jest w cichej, spokojnej okolicy, jednak w niewielkiej odległości od centrum Szczyrku. Duży obiekt widoczny na zdjęciach to istniejący już i świeżo wyremontowany pensjonat o powierzchni 310,60 m2, z 10 apartamentami o różnej wielkości, mieszczącymi od 2 do 6 osób.

Oferta dotyczy działek wokół pensjonatu, dla których wydane jest prawomocne pozwolenie na budowę kompleksu 9 domków widocznych na poniższej wizualizacji.

 

Atutem inwestycji jest jej lokalizacja z dala od zgiełku, ale w niewielkiej odległości od centrum. Wprost z nieruchomości prowadzą trasy kilku szlaków górskich, a wyciągi narciarskie znajdują się w odległości kilku minut jazdy samochodem.

Informacje o regionie:

Szczyrk leży w Beskidzie Śląskim, na południe od Bielska-Białej, w sąsiedztwie Wisły oraz niedaleko Żywca. Miasto Szczyrk, o charakterze turystyczno-wypoczynkowym, przyciąga turystów o każdej porze roku. Region oferuje wiele atrakcji, głównie sportowych, dla amatorów sportów zimowych (liczne wyciągi narciarskie), wędrówek górskich czy wycieczek rowerowych.

 

Kontakt

Katowice, Francuska 34

tel. +48 32 251 49 17
e-mail: kontakt@iwh.com.pl