A gdyby tak potraktować hotel jak każdy inny biznes? Zobaczyć w nim dochodowy interes, ze stopą zwrotu o jakiej w innych branżach można tylko pomarzyć? A może wolisz określenie „nieruchomość alternatywna”?
Tradycyjne inwestowanie w nieruchomości ma ugruntowaną historię. Branża deweloperska, budując apartamentowce lub biurowce na sprzedaż czy też na wynajem, radzi sobie nieźle. A dlaczego – mając rezerwy finansowe, zdolność kredytową, działkę w dobrej lokalizacji – nie otworzyć się na nową możliwość, alternatywę jaką będzie inwestycja w hotel?
Oczywiście nie „jakiś hotel” ale biznes funkcjonujący pod powszechnie rozpoznawalną marką, zarządzany w oparciu o standardy, wypracowane przez dziesiątki lat doświadczeń, przez starannie wyselekcjonowanych fachowców, z odpowiednim praktycznym przygotowaniem.
Hotel jako nieruchomość alternatywna. Wiemy jak się za to zabrać. Proponujemy inwestycje w hotele na skalę i w sposób niedostępny do tej pory na polskim rynku. Chcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami:

Partner

Małgorzata Sommer

Inwestycje