Miasto
Szczyrk
Informacje

ilość domków: 9

Udogodnienia

Aneks kuchenny,
Parking

Cena
do negocjacji

Poszukiwany inwestor dla budowy kompleksu domków w Szczyrku.

Informacje o okolicy inwestycji:
Nieruchomość znajduje się w malowniczym Parku Krajobrazowym Beskidu Śląskiego. Położona jest w cichej, spokojnej okolicy, jednak w niewielkiej odległości od centrum Szczyrku. Duży obiekt widoczny na zdjęciach to istniejący już i świeżo wyremontowany pensjonat o powierzchni 310,60 m2, z 10 apartamentami o różnej wielkości, mieszczącymi od 2 do 6 osób.
Oferta dotyczy działek wokół pensjonatu, dla których wydane jest prawomocne pozwolenie na budowę kompleksu 9 domków widocznych na poniższej wizualizacji.
Atutem inwestycji jest jej lokalizacja z dala od zgiełku, ale w niewielkiej odległości od centrum. Wprost z nieruchomości prowadzą trasy kilku szlaków górskich, a wyciągi narciarskie znajdują się w odległości kilku minut jazdy samochodem.
Informacje o regionie:
Szczyrk leży w Beskidzie Śląskim, na południe od Bielska-Białej, w sąsiedztwie Wisły oraz niedaleko Żywca. Miasto Szczyrk, o charakterze turystyczno-wypoczynkowym, przyciąga turystów o każdej porze roku. Region oferuje wiele atrakcji, głównie sportowych, dla amatorów sportów zimowych (liczne wyciągi narciarskie), wędrówek górskich czy wycieczek rowerowych.

Zainteresowany? Zadzwoń lub napisz do mnie

Partner

Marcin Głąb

Telefon:
+48 32 251 49 17
Email:
marcin.glab@iwh.com.pl