Partner

Grzegorz Wieczorek

O Mnie

Menadżer z dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku usług, w branżach telefonii mobilnej, security, prywatnej opieki medycznej oraz hospitality.
W ostatnim czasie związany ze spółką Chopin Airport Development (obecnie Polski Holding Hotelowy), do której należy pięć hoteli przylotniskowych – Courtyard by Marriott, Renaissance by Marriott oraz Hampton by Hilton na lotnisku Chopina w Warszawie, Hampton by Hilton na lotnisku Lecha Wałęsy w Gdańsku i Moxy by Marriott na lotnisku Katowice w Pyrzowicach, a także Best Western Hotel Jurata, obiekt o charakterze wypoczynkowym. Jako dyrektor operacyjny uczestniczył w pracach zespołu projektowego, którego zadaniem było usprawnienie działań związanych z budową hotelu Renaissance na lotnisku Chopina w Warszawie. W 2015 roku zespół doprowadził do podpisania nowej umowy franczyzowej z siecią Marriott International na Hotel Renaissance, a w efekcie prowadzonych rozmów uzyskano również podobny kontrakt na markę Moxy na lotnisku Katowice w Pyrzowicach.
We współpracy z dyrektorami hoteli odpowiadał za ich bieżące funkcjonowanie, łańcuchy dostaw i negocjacje umów z partnerami handlowymi oraz szeroko rozumiany obszar IT, w tym systemy rezerwacyjne, systemy telewizji hotelowej i internetu.
Intensywna współpraca z osobami bezpośrednio odpowiedzialnymi za rozwój sieci hotelowych Marriott International, Hilton Worldwide i Best Western pozwoliła mu poznać sposoby funkcjonowania tych organizacji oraz procesy związane z wprowadzaniem światowych marek hotelowych na polski rynek.