Kryzys w branży hospitality

Szanowni Państwo,

w tak głębokim kryzysie funkcją państwa jest wspomóc gospodarkę tam, gdzie jest to niezbędne. Kryzys koronawirusowy dotyka branżę hospitality w stopniu niezwykle głębokim, na niespotykaną skalę.

Globalne marki, największe sieci zapewne poradzą sobie z sytuacją znacznie lepiej, niż obiekty funkcjonujące samodzielnie. Oby jak najwięcej wskazówek i uzupełnień IGHP znalazło w rezultacie odbicie w tarczy antykryzysowej dla naszej branży.

W oczekiwaniu na jej ostateczny kształt, zdecydowaliśmy o udostępnieniu zasobów doradczych (zarówno operacyjnych, typowo hotelowych jak i konsultacji i doradztwa prawniczego) IWH inwestujwhotele.pl tym z Państwa, którzy uznają, że takiego wsparcia potrzebują.

Na poziomie podstawowym, nie wymagającym głębokich analiz i studiów przypadku, nasze usługi będą nieodpłatne. W sytuacjach bardziej złożonych, każda sprawa będzie wymagała indywidualnego podejścia i ustalenia warunków współpracy.

Dla ujednolicenia kanału dostępu prosimy kontaktować się mailowo grzegorz.wieczorek@iwh.com.pl, opisując zwięźle, w punktach obszary, które mają znaleźć odpowiedź. Państwa maile będą dystrybuowane wśród członków naszego zespołu zgodnie z kompetencjami.

Zapraszam do kontaktu.

Grzegorz Wieczorek, partner IWH Sp. z o.o.

Partner
Telefon:
+48 501 300 091
Email:
grzegorz.wieczorek@iwh.com.pl